Проблеми при купівлі квартири в Івано-Франківську.

квартира в будинку сонячний

В нещодавньому соцопитуванні жителів Івано-Франківська на тему: “Яка проблема для Вашої сім’ї є найбільш актуальною на даний момент?” більше 50% респондентів відповіли: “Проблема житла”. І дуже часто проблема купівлі квартири в Івано-Франківську пов’язана не з відсутністю грошей, а власне вибором найкращого варіанту, як з точки зору місця розташування, так і якості, доступності житла, наявності інфраструктури. Все таки квартиру не кожен день купляємо.

Світова економічна криза завдала серйозного удару по вітчизняній будівельній індустрії. Обвальне зниження попиту на житло й офісні площі, зменшення обсягів і збільшення вартості банківських кредитів призвели до заморожування об'єктів та вибуття багатьох учасників з будівельного ринку. Ключовим фактором виживання стало зниження витрат на будівництво. Заощаджують як на матеріалах, так і на робочій силі, техніці.

І справді, звернувши увагу на те, з якими темпами забудовники зводять свої об’єкти варто задуматись чи слід довіряти таким компаніям, і чи відповідає такий будинок усім вимогам якості будівельної індустрії.

Отож, при виборі своєї майбутньої оселі слід звернути увагу на те, чи дійсно забудівник використовує якісні будівельні матеріали при споруджені будинку, і чи не є поясненням низька вартість помешкання - саме використанням неякісних матеріалів та відсутність професіоналізму працівників будівельної фірми, що зумовлює низьку ціну на квартири, тим самим приваблюючи потенційних клієнтів.

Крім того, багато забудівників, зводячи свої будинки, не враховують те, що поруч з новозведеним будинком варто було б виділити місце для дитячого садочку та школи, оскільки проблема відсутності дошкільних закладів чи не найактуальніша для молодих сімей.

Також забудовники не звертають увагу на благоустрій прибудинкової території – дитячі майданчики ( площадки), місце для прогулянок , парки , сквери. Все це забудівник обіцяє виконати після завершення будівництва житлового об’єкту – та насправді це все так і залишається обіцянкою. Ніхто і на думці не має створення дитячого майданчика чи парку для відпочинку. Крім того, той же забудівник не виконує обіцянок щодо термінів здачі житлового об’єкта – в багатьох випадках майбутнім власникам квартир доводиться чекати 2–5 років в кращому випадку, а подекуди справа може доходити і до суду.

Крім того, дорогі жителі Івано-Франківська - ми можемо пишатися тим, що живемо в самому “серці Прикарпаття”. Так, згідно версії журналу “Фокус” ( за липень 2013 рік), в рейтингу 50 кращих міст для життя в Україні наше рідне місто Івано-Франківськ посіло почесне третє місце. Саме в нашому місті самий низький рівень злочинності та найвищий показник по забезпеченню медичними послугами. Також, Івано-Франківськ був відзначений найвищим балом за екологічну ситуацію в місті.

Саме тому, звертаємо Вашу увагу на те, що будинок “Сонячний” зведений в екологічно чистій приміській зоні села Підпечери (всього 2 км від Івано-Франківська). Забудовник будинку “Сонячний” заздалегідь подбав про всі аспекти комфортного життя та затишку своїх клієнтів, а саме: вигідне місце розташування, охайна прибудинкова територія. Забудовник не забув подбати і про найменших своїх мешканців - звичайно ж йде мова про дітей. Тут для них створено дитячий майданчик - різноманітні качелі, гойдалки, пісочниця. Також для майбутньої зручності жильців будинку заздалегідь було обрано місце, де неподалік знаходяться дитячий садок та школа – отож Вам не доведеться турбуватися, яку обрати школу чи дитячий садок - оскільки все знаходиться поруч.

Крім того, будинок “Сонячний” має в своєму розпорядженні автомобільну парковку для зручності мешканців новобудови.

Отож, коли перед Вами постане питання купівлі житла, звертайте увагу не тільки на ціну, а й на довколишню інфраструктуру, якість будівельних матеріалів, репутацію забудовника на ринку.