Корисна інформація про продаж квартир в Івано-Франківську.

квартира в будинку сонячний

Купівля-продаж квартири - це завжди відповідальна справа. Для того, щоб продаж квартири не став причиною фінансових труднощів та юридичних перепон, можна довірити підготовку та заключення угоди професіоналам - агентствам нерухомості, юристам чи напряму контактувати з забудовниками, адже прийняття неправильного рішення, помилка при оформленні документів, співпраця з недобросовісним контрагентом - все це може ускладнити процес купівлі-продажу.

Не менш важливим рішенням є процес купівлі нового житла. Сьогодні багато потенційних покупців, які бажають купити квартиру в Івано-Франківську, в першу чергу цікавляться пропозиціями на ринку новобудов. Перевагами є: швидкість оформлення угоди та нові технології будівництва, що сприяє популярності квартир в новобудовах.

Погодьтеся, переваги новобудов очевидні. Планування в нових квартирах більш продумане, ніж на вторинному ринку житла. Сучасні комунікації дають гарантію того, що власник не буде змушений турбуватися про роботу тієї ж опалювальної системи. Має значення також і ціновий фактор. Квартири в новобудовах коштують дешевше, ніж на вторинному ринку. Оформити кредит на вторинному ринку житла досить складно, а от взяти розтермінування у забудовника зручніше, до того ж без сплати відсотків.

Квартири на продаж від забудовників можуть також включати багато додаткових переваг: клімат устаткування, автомобільні парковки, додаткові об'єкти інфраструктури, а також облаштовану прилеглу територію, сучасні дитячі майданчики.

Також варто звернути увагу на вид квартир, що продаються. Ринок нерухомості зараз прийнято поділяти на декілька цінових сегментів: економ, бізнес, преміум і еліт. Сьогодні в новобудовах можна побачити квартири любого класу: від типових панелей до ексклюзивних елітних особняків.

Якщо йде мова про житло преміум або бізнес-класу, то важливим значенням для мешканців є однорідність соціального складу в будинку. На цей фактор зараз все частіше звертається увага, оскільки спокій і затишок, як показує життєвий досвід, у чималому ступені залежить від сусідів.

Очевидно, що продаж квартир в Івано-Франківську на первинному ринку є вельми привабливим варіантом для покупців нерухомості.