Як вибрати і купити квартиру в Івано-Франківську.

фото будинок сонячний

Дуже часто вибір квартири в Івано-Франківську затягується на довгий час. Це зазвичай відбувається через те, що людина, яка хоче купити житло не може визначитися в межах тієї суми, яку він має.

Але ж купити квартиру - це не куртку купити, тому доводиться все ретельно зважувати. Адже все має бути зручно - не тільки всередині житла, але і зовні. Тому при виборі квартири зверніть увагу на район міста, в якому хочете придбати житло, а також на наявну інфраструктуру району.

У вас є автомобіль? Тоді необхідна стоянка, бажано біля будинку та ще й безкоштовна.

Ви користуєтесь громадським транспортом? Необхідно, щоб автобусна зупинка знаходилася поряд з будинком. Ви ж не хочете в холодну погоду іти за тридев'ять земель на зупинку автобуса.

У вас є діти? Тоді дитячий майданчик не завадить. Подумайте так само про школу чи садочок, які відвідуватимуть ваші діти.

Домовляйтеся про перегляд квартири у світлий час доби. Краще всього, якщо ви доберетеся до місця огляду самостійно і завчасно, щоб самому скласти чітке уявлення про всі можливі транспортні проблеми, а так само оглянути місцевість.

Щоб купити квартиру в Івано-Франківську без ніяких випливаючих після цього проблем, спочатку ознайомтеся з документами на квартиру на предмет їх попередньої експертизи і постарайтеся отримати відповіді на всі свої питання, пов'язані з “історією” квартири. Важливо, хто живе поруч з вами: бажано, щоб це були пристойні, доброзичливі люди. Також необхідно дізнатися, наскільки розвинена інфраструктура в даному мікрорайоні, чи не планується поруч зведення якого-небудь висотного об'єкта, хто ваші сусіди по сходовому майданчику.

При перегляді квартири в Івано-Франківську звертайте увагу на всі ті дрібниці, які можуть у майбутньому сильно зіпсувати вам життя. Наприклад, стан дверей в сусідніх квартирах розповість багато чого про їх мешканців, а певним чином розписані стіни під'їзду - про соціальний статус мешканців будинку (хоча в новобудовах цей фактор важко передбачити).

Тепер про самі квартири в Івано-Франківську. До цих пір існують правила, згідно з якими, виявивши протягом півроку приховані дефекти, ви вправі розірвати угоду, але оскільки ціни квартир в документах, як правило, занижені, то, розірвавши угоду, ви ризикуєте отримати всього лише частину реально заплаченої суми. І ще доведеться судитися. Так що огляньте уважно всі стіни та простукайте труби. Перш, ніж прийняти рішення про купівлю квартири в Івано-Франківську, слід звернути увагу на наступні моменти: справність інженерних мереж, сантехніки, якість і стан обробки у всіх приміщеннях, санітарні умови, шум за вікном, на вигляд з вікна.

У будь-якому випадку у вас має бути час все ґрунтовно продумати, порівнюючи те, що побачили і почули з іншими пропозиціями.